Jednoznačně pojezdová brána!

Stavíte nový plot? Chcete novou bránu? Váháte mezi křídlovým a pojezdovým typem? Přečtěte si tento článek, snad Vám pomůže při výběru.
Brána je nezbytná součást každého plotu, bez branek nebo bran by to opravdu nešlo. Představte si například, že chcete projet nebo projít přes plot, jak překonáte překážku v podobě pletiva nebo latí, jen velmi obtížně, že ano?

Pokračovat ve čtení

Kladné vlastnosti polykarbonátových platní

Polykarbonátové platne stretávate na každom rohu, aj keď o tom možno neviete. Sú naozaj obľúbené v oblasti zastrešovanie. V 90% sú prístrešky na garáže, pergoly a podobne zastrešovanie práve polykarbonátovými platnami. Aj keď majú polykarbonátové platne aj slušné izolačné schopnosti, vymeniť ich za strechy domov nie je najrozumnejšie riešenie, na to predsa len nestačí. Ak však máte rozostavanú oceľovú konštrukciu alebo napríklad drevenú, je táto voľba ideálna. A aké sú teda kladné vlastnosti polykarbonátových dosiek?

Pokračovat ve čtení

Využijte dotací na radary

Ukazatele rychlosti dnes vídáme ve většině měst a obcí. Je to účinný pomocník ke zpomalení spěchajících řidičů. Tak proč je nevídáme všude? Nejspíše proto, že radary jsou poměrně nákladné a ne každý úřad ví, jak správně na ně čerpat dotace.

Nemusíte ale najímat odborníka, který vyčerpá polovinu rozpočtu, který byl určen na radary. Vyberte si jen firmu, která vám s dotacemi na radary bezplatně pomůže. Je to i v jejich zájmu, aby se produkt kupoval, tak proč by neměli pomoct? Poradí vám, které radary vzhledem k dotování vybírat a jak si správně zažádat. Pak už nebude nic bránit tomu, aby i vaše obec měla o kousek bezpečnější prostředí.

Nové hydraulické šroubení

Hledáte profesionální firmu v oblasti hydrauliky? MHI servis je specialistou na hydraulické hadice, hydraulické šroubení a spojovací prvky, hydraulické prvky, držáky trubek i rychlospojky. Sídli v Brně a navštívit zde můžete jejich sklad o 1 000 metrech čtverečních. Nabízí jak široký výběr zboží, tak poradenské a pomocné práce. Jejich servis také  zákazníkům nabízí 24 hodinovou pohotovost, a proto kdyby se vám cokoliv pokazilo, nebojte se na ně obrátit. Profíci jsou tu pro vás jsou tu v jakoukoliv hodinu.

Opravy komínů ve Zlíně

Pokud myslíte, že je váš komín v nepořádku a nemá již dostatečný tah, obraťte se na naši firmu. Provádíme vyfrézování komínů pomocí naší profesionální frézy, která umožňuje zvětšení komínového průchodu bez nutnosti bourání komínového zdiva. A jak fréza pracuje? Fréza uvnitř komína odebírá materiál, speciální řetízky otloukají vnitřní část komínu a tím se zvětšuje vnitřní prostor, aniž by bylo potřeba komín bourat.

Frézování komínů Zlín se již dlouho věnuje firma Stavby a rekonstrukce ze Slušovic, která mimo to prování také pokrývačské, tesařské, klempířské a zednické práce nebo montáž sádrokartonů.