Radary - nejen měření rychlosti

Radary jsou přístroje, ze kterých mají strach hlavně řidiči. Jsou často vnímány hlavně jako zařízení sloužící k měření rychlosti vozidel a k jejich následnému pokutování za příliš rychlou jízdu. Využití radarových zařízení je však mnohem širší.

Pokračovat ve čtení

Upravené centrum města

Ulice a veřejné plochy města či obce dokáží na první pohled upoutat příjemným a upraveným vzhledem. Docílit toho lze nejen čistotou a upraveností veřejných prostranství, důležitou roli hraje také městský mobiliář. Ať už sháníte exteriérové nebo interiérové lavičky, odpadkové koše či stojany na kola, celou škálu produktů naleznete v nabídce ryze české firmy FORPLAST SYSTEMS.

Pokračovat ve čtení

Školení zaměstnanců

Aby se vaše firma stala úspěšnou a důvěryhodnou, je potřeba zajistit si nejen kvalitní marketing, ale také mít zaměstnance, kteří své práci rozumí. Jestliže chcete, aby vašim zaměstnancům poradil odborník ve svém oboru, obraťte se na školení zaměstnanců, které pořádá Jiří Jemelka. Cílem je, aby došlo uvnitř v podniku k takovým úpravám, které uspokojí nejen podnik jako takový, ale samotné zaměstnance. Čím více budou vaši zaměstnanci spokojeni, tím lépe se to projeví na ziskovost a efektivitě práce.

Pokračovat ve čtení

Elektrokolo – rychlá a snadná jízda

Moderní technologie postupují neustále dopředu a z klasických cyklistických kol se stávají kola elektrická, která usnadňují jízdu. Elektrokolo je charakteristické svým systémem elektrického pohonu, který napomáhá při šlapání. Díky tomu se vám bude ve srovnání s jízdou na klasickém kole jezdit lehčeji a nemusíte vynakládat takovou sílu. Velký rozdíl zaznamenáte zejména při šlapání na kole do kopce.

Hlavní výhodou je, že si můžete sami nastavit intenzitu elektrické asistence, a to pomocí ovládání, které se nachází na řídítkách elektrokola. Je možné elektropohon zcela vypnout, díky čemuž si pak kolo zachová vlastnosti klasického jízdního kola. Máte neomezené možnosti.

Dále je elektrické kolo charakteristické tím, že se jeho motor vypne automaticky, a to po dosažení maximální povolené rychlosti 25 km/hod. Motor se vypíná také v případě, kdy vy přestanete šlapat.

Pokračovat ve čtení

Zbavte se tuku a mějte postavu snů

posilovna Praha 10

Každá dívka touží po štíhlých nohách a plochém bříšku. Každý muž zase touží po vypracované postavě a vyrýsovaných svalech. Každé pohlaví má o ideální postavě jiné představy. Ale cesta k vysněnému cíli je v podstatě stejná. Abyste se mohli pyšnit krásnou postavou, jen nezbytné se zaměřit nejen na změnu jídelníčku, ale také na pohybové aktivity.

S blížící se zimou byste měli myslet na alternativní metody sportu. Běhání, jízda na kole či na bruslích se v zimě provozují obtížně. A proto se vám nabízí posilovna Praha 10, která se může chlubit profesionálními přístroji, se kterými budete nadmíru spokojeni. Navíc si necháte poradit od odborníka, který vám řekne, jak správně a efektivně cvičit, abyste v co nejbližší době viděli na svém těle výsledky.

Pokračovat ve čtení

Další články...