Kanceláře vhodné pro podnikatele cílící na zahraniční klientelu

Pokud podnikáte v odvětví, které cílí na zahraniční klientelu (například medicína, estetické zákroky apod.) máme pro vás tip na pronájem kanceláře v Praze 5. Jedná se o dům kancelářský dům v části Praha 5 - Stodůlky.

praha 5

Objekt je malý, takže nejde o žádný velký komplex, ale spíše rodinnou firmu. Jde o novostavbu na vysoké úrovni. Dopravní dotupnost je skvělá – objekt leží na trase D5 a je tudíž dostupný po cestě z pražského mezinárodního letiště. MHD také není problém, protože poblíž je zastávka Nové Butovice a tudíž i skvělá dostupnost metrem po trase B.

Jak na dobrou reklamu?

Potřebujete zvýšit povědomí o vaší firmě či výrobku? Hledáte správný způsob, jak zajistit, že se vaši potencionální zákazníci dozví o vaší firmě a zvýší se tak pravděpodobnost toho, že u vás nakoupí nebo poptají službu?

V případě, že působíte regionálně, měli byste určitě přemýšlet o reklamě, která zasáhne cílovou skupinu v regionu vašeho působení. Takovou formou reklamy je například venkovní reklamní banner nebo polep auta.

Reklamní plochy v Olomouci můžete poptat u společnosti OKdesign, která je odborníkem na signmaking již řadu let.

Jak se obrábí kovy v roce 2016

V tomto článku si představíme, jak už se neobrábí kovy v dílně někde na koleni, ale ve velkých moderních čistých prostrách průmyslových hal, vybavených špičkovými stroji. Fotky k tomuto článku poskytla firma Tigemma Bělotín. Tímto jí děkujeme!

kovo tigemma

Pokračovat ve čtení

Posuňte e-shop v boji s konkurencí nahoru

Víte, že naše republika je co se týče počtu e-shopů na prvních příčkáh? Jejich množství je zde až šílené a je opravdu těžké se na takto konkurenčním trhu protlačit, zvláště když jste zde noví. Investovat je tak třeba i do různých nástrojů digitálního marketingu. Jedním z těch základních, který vám přinejmenším do začátku může pomoci je SEO.

Pokračovat ve čtení

Další články...