Kanceláře vhodné pro podnikatele cílící na zahraniční klientelu

Pokud podnikáte v odvětví, které cílí na zahraniční klientelu (například medicína, estetické zákroky apod.) máme pro vás tip na pronájem kanceláře v Praze 5. Jedná se o dům kancelářský dům v části Praha 5 - Stodůlky.

praha 5

Objekt je malý, takže nejde o žádný velký komplex, ale spíše rodinnou firmu. Jde o novostavbu na vysoké úrovni. Dopravní dotupnost je skvělá – objekt leží na trase D5 a je tudíž dostupný po cestě z pražského mezinárodního letiště. MHD také není problém, protože poblíž je zastávka Nové Butovice a tudíž i skvělá dostupnost metrem po trase B.

Jak na dobrou reklamu?

Potřebujete zvýšit povědomí o vaší firmě či výrobku? Hledáte správný způsob, jak zajistit, že se vaši potencionální zákazníci dozví o vaší firmě a zvýší se tak pravděpodobnost toho, že u vás nakoupí nebo poptají službu?

V případě, že působíte regionálně, měli byste určitě přemýšlet o reklamě, která zasáhne cílovou skupinu v regionu vašeho působení. Takovou formou reklamy je například venkovní reklamní banner nebo polep auta.

Reklamní plochy v Olomouci můžete poptat u společnosti OKdesign, která je odborníkem na signmaking již řadu let.

Jak se obrábí kovy v roce 2016

V tomto článku si představíme, jak už se neobrábí kovy v dílně někde na koleni, ale ve velkých moderních čistých prostrách průmyslových hal, vybavených špičkovými stroji. Fotky k tomuto článku poskytla firma Tigemma Bělotín. Tímto jí děkujeme!

kovo tigemma

Pokračovat ve čtení

Posuňte e-shop v boji s konkurencí nahoru

Víte, že naše republika je co se týče počtu e-shopů na prvních příčkáh? Jejich množství je zde až šílené a je opravdu těžké se na takto konkurenčním trhu protlačit, zvláště když jste zde noví. Investovat je tak třeba i do různých nástrojů digitálního marketingu. Jedním z těch základních, který vám přinejmenším do začátku může pomoci je SEO.

Pokračovat ve čtení

SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače je na prvý pohľad veľmi zložitým procesom. Vlastne aj na druhý. Proste ak tomu nerozumiete, nechajte to tým správnym odborníkom skôr, než bude neskoro. Šťourání sa vo vlastnom webe metódou pokus - omyl po pár prečítaných článkov od amatérov ako je potrebné tento vás na vysokej pozície vo vyhľadávači zaručene nedostanú.

Pokračovat ve čtení

Další články...