Kladné vlastnosti polykarbonátových platní

Polykarbonátové platne stretávate na každom rohu, aj keď o tom možno neviete. Sú naozaj obľúbené v oblasti zastrešovanie. V 90% sú prístrešky na garáže, pergoly a podobne zastrešovanie práve polykarbonátovými platnami. Aj keď majú polykarbonátové platne aj slušné izolačné schopnosti, vymeniť ich za strechy domov nie je najrozumnejšie riešenie, na to predsa len nestačí. Ak však máte rozostavanú oceľovú konštrukciu alebo napríklad drevenú, je táto voľba ideálna. A aké sú teda kladné vlastnosti polykarbonátových dosiek?

Pokračovat ve čtení

Zvažujete finanční analýzu vaší firmy? Poradíme vám, jak na ni!

Pojem finanční analýza firmy vám asi prozradí, o čem je řeč. Ale k čemu slouží taková analýza? Proč se jí věnovat? Protože finanční analýza společnosti hodnotí výsledky hospodaření za určité časové období, tak se jedná o jeden ze zdrojů a podkladů k rozhodování a prognózování činností a procesů v podniku. Pokud se rozhodnete si tuto analýzu sestavit, budete potřebovat řadu informací.

 

Pokračovat ve čtení

Co znamená: rozvoj manažerů?

Tento pojem vysvětluje, jakým způsobem dochází ke zlepšování výkonů manažerů, aniž by se změnila jejich současná role, případně se připraví na vyšší funkci. A s vyšší funkcí je spjatá také větší zodpovědnost. Osobní rozvoj manažerů je úzce spjatý s úspěchem firmy, protože pokud se manažeři nikam nebudou posouvat, stejně tak firma zůstane stejná.

komunikace rozvoj

Pokračovat ve čtení

Další články...