Jednoznačně pojezdová brána!

Stavíte nový plot? Chcete novou bránu? Váháte mezi křídlovým a pojezdovým typem? Přečtěte si tento článek, snad Vám pomůže při výběru.
Brána je nezbytná součást každého plotu, bez branek nebo bran by to opravdu nešlo. Představte si například, že chcete projet nebo projít přes plot, jak překonáte překážku v podobě pletiva nebo latí, jen velmi obtížně, že ano?

pojezdové brány

Brána je stavební prvek, umožňující průchod obrannou linií do nitra opevněného celku. V naprosté většině případů má bezpečnostní charakter – používá se k řízení toho, kdo může vstoupit do oploceného ojetu a kdo naopak ne. Jedna z dalších definic vtipně ovoří o tom, že brána vastně odděluje nebezpečný a divoký svět „vně“ a relativně bezpečný a civilizovaný svět „uvnitř".

Pokud se budeme bavit o křídlových branách, ty jsou dnes u moderních domů téměř minulostí, maximálně je můžeme vidět někde u zadních vstupů na pozemek. Ikdyž se dá k tomuto typu koupit automatický pohon, vhledem k velkému poloměru otevírání jsou u spousty vjezdů právě díky tomuto parametru nevyhovující.
Naopak u pojezdových bran je jasné, že budou mít plně automatický pohon, ovládaný dálkovými ovladači, není třeba počítat s poloměrem otevírání a nakonec je to efektní.Takže za mě jednoznačně pojezdové brány.

Český výrobce Dobeš kovovýroba, nabízí ve svém sortimentu tyto druhy pojezdových bran:

  • POJEZDOVÁ BRÁNA-JEKLOVÝ RÁM
  • POJEZDOVÁ BRÁNA-VÝPLET PLETIVO PVC
  • POJEZDOVÁ BRÁNA-VÝPLŇ PVC PANEL
  • POJEZDOVÁ BRÁNA-VÝPLŇ ZN PANEL
  • POJEZDOVÁ BRÁNA-VÝPLŇ SVISLE JEKL

Více článků o průmyslu

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit