Opravy komínů ve Zlíně

Pokud myslíte, že je váš komín v nepořádku a nemá již dostatečný tah, obraťte se na naši firmu. Provádíme vyfrézování komínů pomocí naší profesionální frézy, která umožňuje zvětšení komínového průchodu bez nutnosti bourání komínového zdiva. A jak fréza pracuje? Fréza uvnitř komína odebírá materiál, speciální řetízky otloukají vnitřní část komínu a tím se zvětšuje vnitřní prostor, aniž by bylo potřeba komín bourat.

Frézování komínů Zlín se již dlouho věnuje firma Stavby a rekonstrukce ze Slušovic, která mimo to prování také pokrývačské, tesařské, klempířské a zednické práce nebo montáž sádrokartonů.

Kvalitní zahradní technika

Zahradničení je řemeslo, které má již více než tisíciletou historii. Dalo by se říct, že je to řemeslo staré jako lidstvo samo. I přesto, že neustále se objevují moderní technologie, je neustále co zlepšovat, a tak se vždy můžete těšit na nové stroje, které vám usnadní práci. Zahradní technika vám umožní pracovat na zahradě hlavně na jaře, kdy odchází zima a zůstává zahradní odpad. Odstraníte starou travní přikrývku, větve, upravíte trávník a podobně.

Pokračovat ve čtení

Kvalitní čerpadla pro Váš dům

čerpadla

Čerpadlo je mechanické zařízení, které se využívá k čerpání tekutiny. Čerpadlo dává tekutině kinetickou, potenciální a tlakovou energii. K pohánění čerpadla bývá využíván motor, nebo lidská síla. Na trhu je k dostání celá řada čerpadel – povrchová, ponorná, tlaková, kalová či drenážní. Každý tento typ se liší svými vlastnostmi a účelem použití.

Pokračovat ve čtení