Posuňte e-shop v boji s konkurencí nahoru

Víte, že naše republika je co se týče počtu e-shopů na prvních příčkáh? Jejich množství je zde až šílené a je opravdu těžké se na takto konkurenčním trhu protlačit, zvláště když jste zde noví. Investovat je tak třeba i do různých nástrojů digitálního marketingu. Jedním z těch základních, který vám přinejmenším do začátku může pomoci je SEO.

Pokračovat ve čtení

SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače je na prvý pohľad veľmi zložitým procesom. Vlastne aj na druhý. Proste ak tomu nerozumiete, nechajte to tým správnym odborníkom skôr, než bude neskoro. Šťourání sa vo vlastnom webe metódou pokus - omyl po pár prečítaných článkov od amatérov ako je potrebné tento vás na vysokej pozície vo vyhľadávači zaručene nedostanú.

Pokračovat ve čtení

Zvažujete finanční analýzu vaší firmy? Poradíme vám, jak na ni!

Pojem finanční analýza firmy vám asi prozradí, o čem je řeč. Ale k čemu slouží taková analýza? Proč se jí věnovat? Protože finanční analýza společnosti hodnotí výsledky hospodaření za určité časové období, tak se jedná o jeden ze zdrojů a podkladů k rozhodování a prognózování činností a procesů v podniku. Pokud se rozhodnete si tuto analýzu sestavit, budete potřebovat řadu informací.

 

Pokračovat ve čtení

Co znamená: rozvoj manažerů?

Tento pojem vysvětluje, jakým způsobem dochází ke zlepšování výkonů manažerů, aniž by se změnila jejich současná role, případně se připraví na vyšší funkci. A s vyšší funkcí je spjatá také větší zodpovědnost. Osobní rozvoj manažerů je úzce spjatý s úspěchem firmy, protože pokud se manažeři nikam nebudou posouvat, stejně tak firma zůstane stejná.

komunikace rozvoj

Pokračovat ve čtení