Značení podlah od JA Clean

Pokud se náhodou ocitnete na exkurzi v nějakém gigantu jako například ŠKODA AUTO, VOLKSWAGEN SLOVAKIA, Continental Automotive, zajisté si všimnete různých barevných čar ať už plných nebo přerušovaných na podlahách. Jedná se o legislativou povinné značení.

Pokračovat ve čtení

Jednoznačně pojezdová brána!

Stavíte nový plot? Chcete novou bránu? Váháte mezi křídlovým a pojezdovým typem? Přečtěte si tento článek, snad Vám pomůže při výběru.
Brána je nezbytná součást každého plotu, bez branek nebo bran by to opravdu nešlo. Představte si například, že chcete projet nebo projít přes plot, jak překonáte překážku v podobě pletiva nebo latí, jen velmi obtížně, že ano?

Pokračovat ve čtení

Zapomeňte na letáky, zaměřte se na venkovní reklamu

Venkovní reklama je účinným nástrojem pro budování značky. Její výhodou je (na rozdíl od klasických letáků), že na zákazníka působí dlouhodobě a takřka nepřetržitě. Mimoto dokáže přesně zacílit na požadovanou skupinu a dosahuje tak velkého procenta účinnosti zásahu. Většina z nás si venkovní reklamu spojí s tradičními nosiči jako jsou billboardy, bigboardy, reklamní tabule nebo city light vitríny.

Pokračovat ve čtení

Nápojové automaty pro všechny provozy

Jste-li vlastníkem provozovny, která vydá více než 100 porcí jídel za den, jistě jste přemýšleli o pořízení nápojového automatu, pro výdej nápojů vašim hostům. Ideálním prototypem provozovny, kde jsou automaty potřeba jsou školy, nemocnice, veřejné prostory atd.

Pokračovat ve čtení

Další články...