Zapomeňte na letáky, zaměřte se na venkovní reklamu

Venkovní reklama je účinným nástrojem pro budování značky. Její výhodou je (na rozdíl od klasických letáků), že na zákazníka působí dlouhodobě a takřka nepřetržitě. Mimoto dokáže přesně zacílit na požadovanou skupinu a dosahuje tak velkého procenta účinnosti zásahu. Většina z nás si venkovní reklamu spojí s tradičními nosiči jako jsou billboardy, bigboardy, reklamní tabule nebo city light vitríny.

Pokračovat ve čtení

Kvalitní český polykarbonát!

Ty nejkvalitnější a nejžádanější polykarbonáty najdete v nabídce společnosti Tercoplast, která prodává nejen v Česku, ale také na Slovensku a v severním Rakousku. Takže záruka kvality je nejen v jejich zboží, ale také v odběratelích. Takže pokud se rozhodnete pro polykarbonát právě od nich, přesvědčíte se o kvalitě jejich služeb i dodání.

poalykarbonáty od Tercoplastu

Pokračovat ve čtení

Nabízíme levné ubytování v Praze

ubytování Praha

Chystáte se do Prahy na víkend nebo na výlet? Máte vstupenky na koncert či do divadla a nemáte kde přenocovat? Hledáte vhodné ubytování, které bude dobře dostupné, nebude drahé a příliš vás finančně nezatíží? Pak je tu pro vás rezidence Topolová a hostel Praha. Poskytujeme ubytování pro turisty v Praze. Splňujeme vše, co si od takového ubytování slibujete. Pod pojmem ubytování Praha najdete odkaz nejen na hostel Praha, ale také na další nabídku ubytování, třeba jen na jednu noc. Pokud vás lákají krásy našeho hlavního města a dosud jste si lámali hlavu nad tím, kde přespíte, už není třeba to řešit. Snadné a dostupné řešení vám nabízí rezidence Topolová.

Pokračovat ve čtení

Upravené centrum města

Ulice a veřejné plochy města či obce dokáží na první pohled upoutat příjemným a upraveným vzhledem. Docílit toho lze nejen čistotou a upraveností veřejných prostranství, důležitou roli hraje také městský mobiliář. Ať už sháníte exteriérové nebo interiérové lavičky, odpadkové koše či stojany na kola, celou škálu produktů naleznete v nabídce ryze české firmy FORPLAST SYSTEMS.

Pokračovat ve čtení