Jak funguje 3D tisk

Jak si asi každý z vás představí, tak 3D tisk je tisk trojrozměrných předmětů a objektů, ze kterého je výsledek hmatatelná věc. Jako takový vznikl 3D tisk v druhé polovině 90. let. V posledních letech prodělává velký boom a stává se populárním. Využívá se převážně k tvorbě prototypů a vzorků.

Pokračovat ve čtení

Koukněte na supr prestižky

prestigeOd roku 2002 vyrábí tradiční českou obuv „prestižek“ společnost Moleda. Tyto Prestige si můžete stále pořídit v dětských velikostech, v úpravě Sport Prestige nebo i Prestige Golf. Ovšem novinkou, která se dosud nevyráběla, jsou Air Prestige, které jsou luxusní záležitost pro rozmazlování vašich nohou. Snoubí komfort, hebkost, kvalitu a tak vaše nohy dostanu tu nejlepší péči jako v bavlnce.

Pokračovat ve čtení

Kamionová přeprava

Vyrábíte, případně dále přeprodáváte zboží dlouhodobé spotřeby? Možná jste se už sami přesvědčili, že v takovém případě se nevyplácí přepravovat zboží vlastními silami. K tomu slouží firmy, které zajišťují mezinárodní kamionovou přepravu. Díky tomu, že její nabídky využívá spousta firem, může nabídnout nižší částku za přepravu, která se rozpočítá mezi její klienty. Je to výhodná cesta pro ty, kteří dodávají zboží například do západní Evropy, kde je silný trh.

Pokračovat ve čtení

K čemu jsou stínící sítě?

Velmi praktickou záležitostí jsou stínící sítě, které se původně používaly jako výplet plotu na hřištích, tenisových kurtech a dalších prostorech. V současné době stínící sítě představují ochranu vašeho soukromí. Je možné je nainstalovat na plot kolem zahrady či jiného pozemku.

Pokračovat ve čtení

Další články...