Tisk na dřevo? Žádný problém.

potisk dreva

Potřebujete potisknout dřevěné výrobky? Obraťte na zlínskou firmu Ofsito, která tiskne na jakýkoliv druh dřeva, podmínkou je jen nezvlněný a suchý povrch zbavený veškeré mastnoty. Potisk dřeva se týká jakékoliv dřeviny a je možný na rovné i zaoblené povrchy.

Pokračovat ve čtení

Nabízíme levné ubytování v Praze

ubytování Praha

Chystáte se do Prahy na víkend nebo na výlet? Máte vstupenky na koncert či do divadla a nemáte kde přenocovat? Hledáte vhodné ubytování, které bude dobře dostupné, nebude drahé a příliš vás finančně nezatíží? Pak je tu pro vás rezidence Topolová a hostel Praha. Poskytujeme ubytování pro turisty v Praze. Splňujeme vše, co si od takového ubytování slibujete. Pod pojmem ubytování Praha najdete odkaz nejen na hostel Praha, ale také na další nabídku ubytování, třeba jen na jednu noc. Pokud vás lákají krásy našeho hlavního města a dosud jste si lámali hlavu nad tím, kde přespíte, už není třeba to řešit. Snadné a dostupné řešení vám nabízí rezidence Topolová.

Pokračovat ve čtení

Radary - nejen měření rychlosti

Radary jsou přístroje, ze kterých mají strach hlavně řidiči. Jsou často vnímány hlavně jako zařízení sloužící k měření rychlosti vozidel a k jejich následnému pokutování za příliš rychlou jízdu. Využití radarových zařízení je však mnohem širší.

Pokračovat ve čtení

Další články...