Svařování a bezpečnost

Typický odér a silná záře, to vše doprovází svařování - činnost, při které dochází k pevnému spojování dvou a více kusů kovového materiálu. Svařování se stalo činností, kterou ovládají jak odborníci, tak i amatéři. Vždy je ale důležité při svařování dodržovat určitá pravidla bezpečnosti. Svařovací práce jsou z tohoto hlediska velmi rizikové. Svářeči jsou ohroženi i vyšším počtem úrazů a nemocí z povolání. S ohledem na požární bezpečnost je svařování vysoce riziková činnost, protože při ní dochází k práci za vysokých teplot a může tak dojít ke vznícení hořlavých látek na stanovišti svářeče a v jeho okolí. Nošení helmy, chránícího štítu se začerněným sklem je naprostý základ. Mezi další ochranné prvky patří ochranná obuv, dostatečně silné oblečení a rukavice.

Tisk na dřevo? Žádný problém.

potisk dreva

Potřebujete potisknout dřevěné výrobky? Obraťte na zlínskou firmu Ofsito, která tiskne na jakýkoliv druh dřeva, podmínkou je jen nezvlněný a suchý povrch zbavený veškeré mastnoty. Potisk dřeva se týká jakékoliv dřeviny a je možný na rovné i zaoblené povrchy.

Pokračovat ve čtení

Nabízíme levné ubytování v Praze

ubytování Praha

Chystáte se do Prahy na víkend nebo na výlet? Máte vstupenky na koncert či do divadla a nemáte kde přenocovat? Hledáte vhodné ubytování, které bude dobře dostupné, nebude drahé a příliš vás finančně nezatíží? Pak je tu pro vás rezidence Topolová a hostel Praha. Poskytujeme ubytování pro turisty v Praze. Splňujeme vše, co si od takového ubytování slibujete. Pod pojmem ubytování Praha najdete odkaz nejen na hostel Praha, ale také na další nabídku ubytování, třeba jen na jednu noc. Pokud vás lákají krásy našeho hlavního města a dosud jste si lámali hlavu nad tím, kde přespíte, už není třeba to řešit. Snadné a dostupné řešení vám nabízí rezidence Topolová.

Pokračovat ve čtení

Další články...