Potřebujete čtyřkolku? Jste tady správně!

Hledáte něco, co jste ještě ve své garáži neměli? Klidně si uděláte další řidičské oprávnění? Co takto zkusit navštívit společnost DVMOTO, která poskytuje motocykly, skútry a čtyřkolky na prodej! Stačí jen přijít, vybrat si a spokojeně odjet.

čtyřkolky na prodej

Co byste řekli takovému malému srovnání motocykl vs skútr vs čtyřkolka? Takže motocykl neboli motorka je dvoukolový dopravní prostředek poháněný spalovacím nebo elektrickým motorem. Kola jsou umístěna za sebou a pohonná jednotka (motor a převodovka) mezi nimi. Sedí se obkročmo a směr jízdy řídíme řidítky!

Skútr je sice také jednostopé vozidlo podobné motocyklu, charakteristické malými koly, nízko objemovým motorem a částečnou kapotáží s podlážkou. Řidič nesedí obkročmo, ale snožmo jako na židli.

 

Naopak čtyřkolka je malé motorové vozidlo obdobné motocyklu ale pozor se čtyřmi koly! Je uzpůsobena pro jízdu v terénu, kde má díky menším rozměrům a hmotnosti lepší průchodnost než terénní automobil. Obrovskou výhodou je možnost tahat přívěs.

 

Máte stále dilema, zda koupit skútr, motocykl nebo čtyřkolku? Tak se odhodlejte a přijďte k nám do DVMOTO a na vlastní kůži si vyzkoušejte svého favorita. Ještě se nestalo, aby si zákazník nevybral.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit