Prodej čtyřkolek různých značek

Pokud se podíváme z okna co vidíme? Pochmurné, podzimní, deštivé počasí, občas sněží, pro normálního smrtelníka počasí pod psa. Pro milovníky terénu je to naprostý ráj a ideál, kdy mohou vytáhnout své čtyřkolky a teplé oblečení z garáží a vyrazit do ověřených lokalit, kde se vyblbnou.

Pokračovat ve čtení

Radary - nejen měření rychlosti

Radary jsou přístroje, ze kterých mají strach hlavně řidiči. Jsou často vnímány hlavně jako zařízení sloužící k měření rychlosti vozidel a k jejich následnému pokutování za příliš rychlou jízdu. Využití radarových zařízení je však mnohem širší.

Pokračovat ve čtení

Elektrokolo – rychlá a snadná jízda

Moderní technologie postupují neustále dopředu a z klasických cyklistických kol se stávají kola elektrická, která usnadňují jízdu. Elektrokolo je charakteristické svým systémem elektrického pohonu, který napomáhá při šlapání. Díky tomu se vám bude ve srovnání s jízdou na klasickém kole jezdit lehčeji a nemusíte vynakládat takovou sílu. Velký rozdíl zaznamenáte zejména při šlapání na kole do kopce.

Hlavní výhodou je, že si můžete sami nastavit intenzitu elektrické asistence, a to pomocí ovládání, které se nachází na řídítkách elektrokola. Je možné elektropohon zcela vypnout, díky čemuž si pak kolo zachová vlastnosti klasického jízdního kola. Máte neomezené možnosti.

Dále je elektrické kolo charakteristické tím, že se jeho motor vypne automaticky, a to po dosažení maximální povolené rychlosti 25 km/hod. Motor se vypíná také v případě, kdy vy přestanete šlapat.

Pokračovat ve čtení

Kvalitní traktorové pneu - Mands.cz

traktoroé pneu

Traktorové pneu od renomovaných světových výrobců pneumatik má ve své nabídce internetová prodejna Mands Interantional s.r.o. Tato zlínská společnost je současně distributorem kvalitních zimních a letních pneumatik pro osobní vozy a dodává i pneu pro nákladní automobily nebo autobusy. V kategorii traktorové pneu zákazníci naleznou produkty vyráběné z nejkvalitnějších komponentů a s moderním dezénem, který garantuje vysoký komfort jízdy.

Pokračovat ve čtení