Servis vrat Spedos

Servis vrat Albany, BEA, Boon Edam, CAME, Gfa Elektromaten, Marantec, Schieffer, Teckentrup a Tormax jsou ty, které spadají pod kompetence oprav společnosti Spedos. Mít nefunkční vratový systém není jednoduchá a už vůbec ne závidění hodná záležitost.

Pracovník servisu vratových systémů Spedos

Společnost Spedos to plně chápe a proto svým zákazníkům vychází vstříc, co nejvíc to jde a proto servisní zásah garantuje do jednoho dne. Ano, rozhodně jsem nezapomněl připsat slovo "pracovního", jelikož 50 servisních center společnosti Spedos operují nonstop po celý rok. Společnost totiž rozumí tomu, jak velký problém tímto vzniká a chce co nejdříve zamezit dalším ztrátám.

Bude to kvalitní?

Jistě, celoroční provoz servisu do dvaceti čtyř hodin denně zní až příliš dobře na to, aby to byla pravda, takže jakou máte záruku kvality? Spedos svým zavedeným servisním centrům dává po zavedení "jen" interní certifikaci kvality, ale vzhledem k tomu, že v Česku a Slovensku se jedná o největší servisní síť vratových systémů, pak už ani žádnou větší záruku dostat nemůžete.

Pracovníci servisního centra vratových systémů Spedos

Náhradní díly

Spedos má centrální sklad náhradních dílů ve Valašském Meziříčí , kde jsou všechny dostupné. Vybrané náhradní díly, ty nejvíce postižitelné, které se opravují nejčastěji, jsou dostupné v servisních dodávkách. 

Preventivní prohlídky

Spedos též poskytuje systém preventivních prohlídek, které snižují rizikovost havárije a oddalují případný servisní zásah.

Výhody preventivních prohlídek

  • minimalizace rizika havárie
  • stálé prohlídky specializovaných pracovníků
  • snížení výdajů na provoz zařízení
  • větší životnost zařízení

Servis vrat Spedos

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit