Zlaté náušnice pro opravdové dámy

Přemýšlíte, že koupíte své partnerce nový šperk? Vybírat můžete z náhrdelníků, prstýnků, korálů nebo také zlatých náušnic se zirkony. Rozhodnete-li se koupit právě náušnice, měli byste dodržovat typologii obličeje.

zlaté náušnice se zirkony

Jak postupovat při výběru?

Náušnic si na ženě všimneme docela snadno a zvláště ty, co se k ní zrovna nehodí. Mají-li dodat šmrnc a glanc, je nutné dát si pozor při jejich výběru, hned na několik věcí. Tou stěžejní je výběr náušnic, které budou ladit s tvarem ženina obličeje a také tónu její pokožky.

Tón pokožky

Začneme například pokožkou. Je-li tvář vaší drahé polovičky spíše světlá, vybírejte náušnice vyrobené ze stříbra nebo bílého zlata. Naopak k olivové pleti krásně pasuje zlato či barvičky. Extravagantnější ženy jistě přivítají neonové barvy. Každopádně jste to vy, kdo znáte vaši partnerku a také váš vkus, který rozhodne.

Tvar obličeje

Stejně tak důležitým faktorem je tvar obličeje. Ten mnohdy pomůže určit tvar daných náušnic. Nyní se podíváme na jednotlivé typy obličejů a k nim ideální náušnice.

Hranatý obličej
Tento tvar se nejčastěji pojí s výraznými rysy. Z toho důvodu se nedoporučují velké náušnice, které nikterak nepřispějí k ženskosti. Jasnou volbou jsou tady kruhové nebo oblé tvary, které mají zjemňující efekt.

Kulatý obličej
Má-li polovička ráda kruhy, zrovna na uších by je mít neměla, proč? Kruhy na kulatém obličeji totiž udělají jeden velký balón, a to nikdo nechce. Ideálem jsou tedy visací náušnice, čtverce nebo trojúhelníky.

Oválný tvar
Oválný neznamená kulatý, a proto můžeme volit klidně i náušnice oblých tvarů, tedy vše připomínající slzy, ovály nebo i spirálky. Na místě jsou také zirkony, perly či brilianty a jiné cenné kameny. U podlouhlých visacích náušnic volte raději ty kratší, ať nepřesahují obličej.

Trojúhelníkový tvar
Dalo by se říci, že tomuto obličeji sluší opravdu jakékoliv náušnice. Skoro je to ale pravda! Nemusíte se bát volit z kruhů, kapek, pyramid nebo oválů.

zlaté náušnice se zirkony

Pamatujte, že také záleží na sestřihu, ženy s delšími kadeřemi potřebují větší náušnice. Naopak kratší vlasy znamenají decentnější modely, které nejsou tolik výrazné. Všechny typy náušnic nakoupíte ve zlatnictví Smaragd.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit