Řezání betonu MDI Zlín

Řezání betonu, železobetonu, cihel nebo kamene bývá častým pracovním výkonem při stavbě nového domu nebo při rekonstrukci, nejčastěji se používá řezání diamantovou technikou, například firma MDi Martin Divila ze Zlína je specialistou na tyto typy prací. Tato technika se používá například při vytváření otvorů pro okna, dveře, odstraňování stěn a stropů, podřezávání vlhkého zdiva nebo srovnávání stěn. Díky nadčasovému technickému řešení, vysokému stupni bezpečnosti, spolehlivosti a pracovnímu komfortu techniky firma zaručuje naprostou spokojenost zákazníka.

Hlavní oblastí její působnosti je Zlínský kraj, ale k dispozici jsou zákazníkům po celé České a Slovenské republice. Zajišťují komplexní dodávku prací včetně materiálového, technologického a statického zabezpečení. Vyzkoušejte jejich služby!

Svařování a bezpečnost

Typický odér a silná záře, to vše doprovází svařování - činnost, při které dochází k pevnému spojování dvou a více kusů kovového materiálu. Svařování se stalo činností, kterou ovládají jak odborníci, tak i amatéři. Vždy je ale důležité při svařování dodržovat určitá pravidla bezpečnosti. Svařovací práce jsou z tohoto hlediska velmi rizikové. Svářeči jsou ohroženi i vyšším počtem úrazů a nemocí z povolání. S ohledem na požární bezpečnost je svařování vysoce riziková činnost, protože při ní dochází k práci za vysokých teplot a může tak dojít ke vznícení hořlavých látek na stanovišti svářeče a v jeho okolí. Nošení helmy, chránícího štítu se začerněným sklem je naprostý základ. Mezi další ochranné prvky patří ochranná obuv, dostatečně silné oblečení a rukavice.

Tisk na dřevo? Žádný problém.

potisk dreva

Potřebujete potisknout dřevěné výrobky? Obraťte na zlínskou firmu Ofsito, která tiskne na jakýkoliv druh dřeva, podmínkou je jen nezvlněný a suchý povrch zbavený veškeré mastnoty. Potisk dřeva se týká jakékoliv dřeviny a je možný na rovné i zaoblené povrchy.

Pokračovat ve čtení

Další články...