Myslete na své zaměstnance - oni vám to mnohonásobně vrátí

Interní komunikace je často ve firmách podceňována. Mnoho manažerů si totiž neuvědomuje, že zaměstnanci jsou základním kamenem společnosti, a tak nepřikládá internímu managementu velký význam. Spokojený zaměstnanec přitom může přinést mnohem větší a lepší výsledky a zakázek, než zaměstnanec, který je nespokojený a potřebuje stále více a více motivace k dosahování alespoň stejných výsledků jako předešlé období.

 

Pokračovat ve čtení

Buďte vidět se světelnou reklamou

Myslíte, že když zapadne slunce, tak nemusí být vaše společnost vidět? Tak všechno je jinak. Obzvlášť pokud jste společnost, která funguje i večer – to znamená restaurace, hospody apod. Právě pro vás je důležitá světelná reklama. Protože právě díky ní budete vidět, i když ostatní společnosti ne. A proto většina lidí zamíří právě k vám a nebudou mít problém si užít klidné večerní posezení.

světelná reklama formou nápisu

Pokračovat ve čtení

Kvalitní český polykarbonát!

Ty nejkvalitnější a nejžádanější polykarbonáty najdete v nabídce společnosti Tercoplast, která prodává nejen v Česku, ale také na Slovensku a v severním Rakousku. Takže záruka kvality je nejen v jejich zboží, ale také v odběratelích. Takže pokud se rozhodnete pro polykarbonát právě od nich, přesvědčíte se o kvalitě jejich služeb i dodání.

poalykarbonáty od Tercoplastu

Pokračovat ve čtení

Nabírejte svalovou hmotu

Víte, co znamená ektomorf? Nemusíte se bát žádné invaze nebo robotů – jedná se o člověka, který má příliš rychlý metabolismus. Takovýto lidé většinou potřebují gainery na to, aby dokázali aspoň trochu přibrat. Většinou je berou sportovci, protože při náročném cvičení spálí všechny své kalorie.

gainery

Pokračovat ve čtení

Další články...